کهکشان

تولید کننده لوازم التحریر و اسباب بازی

سلام امروز در یک روز بهاری در خدمت یکی از مدیران ارشد کهکشان جناب آقای میکائیلیان هستیم تا در مورد روند کهکشان و افق دید این مجموعه با هم صحبت کنیم.

 

اسلایم کهکشان

 

 

 

سلام آقای میکائیلیان بنده و دوستان خواننده در خدمن شماییم تا در مورد برند کهکشان و سیر کاریتون کمی بدونیم ؛ واقعا در سالهای اخیر پیشرفت خیره کننده و خوبی در این عرصه از خودتون به نمایش گذاشتید ،ما منتظریم تا ناگفته ها شما را کمی بیشتر بشکافیم .

به نام خدا با عرض سلام خدمت شما و همه ی دستان عزیز من در خدمت شما هستم ، البته به شرطی که وارد مباحث سکرت و خصوصی من و همکارانم نشید ! البته که خودتونم جز مدیران ما هستید میدونم قرار نبود اینو بگم ولی بذار با صداقت پیش بریم …..

عجب ، خب یکم در مورد خودتون برامون بگید، ما که آشناییم با گذشته و بک گراند درخشان کاریتون، اگه میشه یه مختصری از رزومه کاری و بیوگرافیتون برای آشنایی بیشتر مخاطبانمون با شما بدید تا بریم سراغ مباحث اصلی.

دارید با سوالای سخت شروع می کنیدا !! من از بچگی کار کردم تا اینکه رسیدم به کهکشان ! تو زمینه های مختلف و جاهای مختلف بودم از کارگری و شاگردی گرفته تا اینکه تو 16 سالگی اولین مغازه رسمیم رو تو زمینه قلم زنی افتتاح کردم و جالبه بدونید بعضی از شاگردام چند سال از خودم سنشون بالاتر بود ؛ راستشا بخواید بر عکس چهرم که هنوز جون مونده از لحاظ تجربه خیلی جاها بودم و خیلی کارا کردم ، تو رفقا کلا معروفم به کار 

آره میدونم ؛ شاید اگه چند سالی نمیشناختمت کمی حرفات برام غیر باور می شد ولی خب واقعیت داره …..

یاد یک داستان جالب افتادم اگر اجاره بدید براتون تعریف کنم ، من یک برحه ای وارد عرصه هنر شدم و در این زمینه طراحی کاراکتر کار میکردم تصویر رهبری رو کشیدم و مادربزرگم آن را از من خرید بعدا داخل خانواده معروف شد که من با آن به اینجا رسیدم ، یعنی اون سرمایه اولیه من بود ، البته این را بگم که اینجوری نبود.

 

اسلایم کهکشان

اسلایم کهکشان

کمی در مورد کار و کهکشان برامون بگو

بعد از اینکه خیلی دنبال کار تولیدی و آموزشی با دوستان به خصوص خودت بودیم البته تو 19سالگی اولین موسسه آموزشی را هم زدیم به این فکر افتادم که فقط داخل زمینه اسباب بازی و لوازم التحریر کار کنم البته کمک خانواده مخصوصا پدرم که از همین جا ازش تشکر میکنم خیلی توانست به من کمک کند ، از شرایط الان راضی ام اما بهتون قول می دهم که پرچم کشورم را خارج از مرز ها هم گسترش بدهم.

در مورد پدرت اگه دوست داری بیشتر بگو 

هر کسی داخل زندگی شخصیش یک نفر را دارد که میتواند به آن تکیه کند و در زندگی من مادر و پدرم همشه به من کمک زیادی کردند.

 

خب ادامه صحبت ها را بگذاریم برای هفته بعد

 موافقی؟

بله