اسلایم کهکشان

اسلایم

اسلایم های مجموعه کهکشان با کشسانی بالا و انعطاف پذیری مطلوب در سالهای اخیر در بازار داخلی عرضه ی مطلوبی از خود نشان داده است ، فروش بالا در کنار کیفیت این محصولات نشان دهنده ی برند با کیفیت اسلایم کهکشان می باشد و تیم حرفه ای که در سالهای اخیر در حال عرضه با این برند و تولید لوازم التحریر و اسباب بازی می باشند بار ها این نکته را متذکر شده اند که این تیم در حال خود سازی و افزایش توان داخلی برای خودکفا شدن کشور و اشتغال هر چه بیشتر جوانان می باشد .

برای این منظور می توانید مصاحبه با آقای میکائیلیان را در این مورد مطالعه کنید.

انواع اسلایم کهکشان

خامه ای

نوتلا

کهکشانی

آدامسی

برفی

اکلیلی

سه بعدی

ساده

واتر

پاستیلی

اسلایم های کهکشان در رنگ بندی های متنوع و گیاهی با شگفت آوری بالا در کنار ترکیب های بدیع و تازه در حال حاظر در سطح بالایی از محبوبیت واقع شده که فیلم های ارسالی به این کمپانی که در پیج رسمی این شرکت در شبکه اجتماعی اینستاگرام به نشانی kahkeshan._.slime@ نشان دهنده ی این واقعیت می باشد.

برای دیدن فیلم های ارسالی کاربران‌‍‌‎‏ به صفحه رسمی این شرکت در اینستاگرام به نشانی kahkeshan._.slime@ مراجعه و در مسابقه های این پیچ شرکت و از جوایز ارزنده آن بهرمند شوید.

اسلایم های کهکشان با کنترل کیفیت تیم کنترل کیفی و رصد های پی در پی از لحاظ بهداشتی کاملا مورد تایید این شرکت می باشد و در راستای افزایش بیشتر این محصول آزمایشگاه مجهز و آکادمیک در حال ایجاد و بهره برداری می باشد ؛ که افتتاحیه آن می تواند تحول شگرفی در این عرصه ایجاد کند.